27. – 31. 3. 2024

KONGRESOVÉ CENTRUM PRAHA

Ohromující
– Le Figaro

Prvotřídní
– Le Parisien

Napínavé a dechberoucí“
Nadčasový klasický příběh je nyní mezinárodní velkolepou živou show.
– CNN, New York

Po vyprodaných představeních v Paříži, Sydney, Dubaji a odehrané sezóně na Broadwayi přichází 27. března 2024 Malý princ, který si letos připomíná své 80. výročí prvního vydání, jako jedna z nejprodávanějších a nejpřekládanějších knih všech dob, do Prahy. Nové scénické zpracování plné divadelní podívané, tance, akrobacie a průkopnické technologie video mapingu, která klasický dobrodružný příběh milovaný všemi generacemi doslova oživuje.

Malý princ, produkovaný Broadway Entertainment Group, ožívá v kouzelné prvotřídní divadelní hře. Zažijte plejádu úchvatných postav a barevných kostýmů. Skočte do živého světa tance, hudby, projekcí a akrobacie. Ponořte se do jedinečného inovativního příběhu na jevišti, který se dotkne Vašeho srdce.

Oceněnovaný tvůrčí tým Malého prince vede režisérka a choreografka Anne Tournié, libreto a spolurežie Chris Mouron, původní hudba Terry Truck, video design Marie Jumelin, kostýmní návrh Peggy Housset, světelný design Stéphane Fritsch, zvukový design Tristana Viscogliosiho, videoprojekce Etienna Beaussarta, vlasy a make-up od Carmen Arbues Miro a rekvizity Aurélie Gandilhon.

„Jsme nadšeni, že pokračujeme zrovna v Praze. Na své cestě Malý princ sdílí poselství lidskosti s mnoha různými lidmi a kulturami, se kterými se setkává. S pokorou přinášíme jeho příběh o přátelství, osamělosti, lásce a péči o druhé a o naši planetu zpět na Saharu,” říká o představení režisérka Anne Tournié.

Celé generace po celém světě milují Malého prince. Román byl přeložen do 250 jazyků a prodalo se jej neuvěřitelných 200 milionů výtisků, čímž se stal druhou nejprodávanější knihou v modern historii.. Tato krásná adaptace nadčasové klasiky naučila mnoho lidí, že to podstatné je očím neviditelné.

Show je uvaděná ve francouzštině s českými titulky.

 

 

The Little Prince v médiích

Děkujeme Praha

27. - 31. března 2024

Kongresové centrum Praha

5. května 1640/65
140 21 Praha 4

SLEDUJTE MALÉHO PRINCE
Na INSTAGRAMU