11.09. – 15.09.2024

TALLINN – Alexela Kontserdimaja

VAPUSTAV
– Le Figaro

ESMAKLASSILINE
– Le Parisien

KAASAHAARAV; HINGETUKS VÕTTEV”
Ajatust klassikast on saanud maailmatasemel live show.
– CNN, New York

Pärast väljamüüdud etendusi Pariisis, Sydneys, Dubais ja edukat Broadway hooaega, jõuab 80. aastapäeva tähistav, üks enimmüüdud ja enim tõlgitud raamatuid „Väike prints“ alates 2024. aasta 11. septembrist Tallinnasse loetud kordadel mängitavas lavastuses, mis on täis teatraalset vaatemängu, tantsu, õhuakrobaatikat ja uuenduslikku videomapping’u tehnoloogiat, äratades ellu armastatud kirjandusklassika seiklused.

Broadway Entertainment Groupi produtseeritud maailmatasemel lavastus „Väike prints“ ärkab laval ellu täiskasvanutele mõeldud maagilises žanriüleses etenduses, kus omavahel põimuvad tants, muusika, videokunst ja akrobaatika. Kogege tähtkujusid köitvate tegelaste ja värviliste kostüümidega. Sukelduge laval loodud ainulaadsesse universumisse, mis haarab teie südame ja paneb proovile teie kujutlusvõime. 

Lavastuse „Väike prints“ auhinnatud loomingulist meeskonda juhib lavastaja ja koreograaf Anne Tournié; libreto autor ja kaaslavastaja on Chris Mouron; originaalmuusika autor Terry Truck; videokujunduse autor Marie Jumelin; kostüümikujundaja Peggy Housset; valguskujundaja Stéphane Fritsch; helikujunduse autor Tristan Viscogliosi; videoprojektsiooni autor Etienne Beaussart; grimeerija Carmen Arbues Miro; ja rekvisiitor Aurélie Gandilhon.

„Meil on hea meel, et „Väikese printsi“ rännakud jõuavad sügisel Eestisse. Oma teekonnal jutustab peategelane loo inimlikkusest läbi maagiliste kohtumiste erinevate inimeste ja kultuuridega. Meil on võimalus tuua Tallinnasse Antoine de Saint-Exupéry ajatu lugu sõprusest, üksindusest, armastusest ning nii meie kui ka teiste planeetide eest hoolitsemisest,“ ütles lavastaja Anne Tournié.

„Väike prints“ on jätkuvalt armastatud põlvkondade poolt üle kogu maailma. Rahvusvahelise fenomenina on see nüüdisaja teine kõige enam tõlgitud ilukirjanduslik teos, mida on müüdud vapustavad 200 miljonit eksemplari ja tõlgitud enam kui 250 keelde. See ajatu klassika on oma teekonnal paljudele õpetanud, et oluline on silmale nähtamatu.

Etendus on prantsuse keeles ja eesti- ning venekeelsete subtiitritega.
Vanusepiirang 6+

Piletid

11.09. - 15.09.2024

Alexela Kontserdimaja

Estonia pst 9, 10148 Tallinn

VAATA VÄIKEST PRINTSI
INSTAGRAMIS